کد خبر: 15
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

ثبت نام دبیرستان دخترانه دوره اول علامه امینی(ره) واحد مهراندخت

دبیرستان دخترانه دوره اول علامه امینی (واحد مهراندخت):  لطفا پیش از ثبت نام حتما اطلاعيه ستاد ثبت نام را مطالعه فرماييد.

 


برای آشنايی با افتخارات دبيرستان پسرانه علامه امينی منطقه ۵ در اين سال‌ها كليک كنيد


برای ثبت نام و آشنايی با دبستان و پيش دبستان پسرانه علامه امينی به روش ميزان كليک كنيد


 

لينک مستقيم ثبت نام 

با احترام به اطلاع می‌رساند در سال ۱۳۹۸ قريب به هزار نفر در آزمون ورودی منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) در حوزه‌های مختلف شركت کردند و از این رو ضمن قدردانی از اعتماد شما بزرگواران  به اطلاع می رساند  كه دبيرستان دخترانه علامه امينی در دوره ی اول ( واحد مهراندخت ) با بهره‌گيری از تجارب گرانقدر ۲۸ سال سابقه اين مجتمع آموزشی در واحد مهراندخت از طريق آزمون ورودی ثبت‌نام بعمل می آورد.

گفتنی است؛ ثبت‌نام آزمون ورودی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ از اول بهمن ماه آغاز گرديده و اميد است با اتكال به خدای مهربان باز هم بتوانيم شايسته اعتماد اولياء عزيز همانند ۲۸ سال گذشته باشيم . انشالله.

آزمون ورودی پايه هفتم و هشتم و نهم برای سال تحصيلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹

  • مفاد  آزمون ورودی:  رياضيات و هوش
  • منابع توصيه شده:  مجموعه سوالات مخصوص تيزهوشان

نكات مهم :

  1. تا ۳ هفته پس از تكميل فرم‌های اينترنتی ثبت‌نام، از طرف دبيرستان برای ارائه مدارک  و تكميل فرم‌های پيش ثبت‌نامی بهمراه دانش آموز (حضور دانش آموز الزاميست) از والدين محترم دعوت بعمل می آيد  لذا در صورتيكه با شما تماسی گرفته نشد با ستاد ثبت نام تماس حاصل فرماييد.
  2. عزيزانی كه پس از فراخوانی در زمان مورد نظر حضور نيابند به منزله انصراف از ثبت نام بوده و پيش ثبت نام اينترنتی كان لم يكن است.
  3. خواهشمند است اطلاعات لازم را در زمان تكميل فرم پيش ثبت نام اينترنتی حتما بطور كامل و حتما با كی‌بورد فارسی وارد کرده و در ادامه حتما يک عكس با كيفيت بارگذاری نماييد.

جهت تکمیل فرم ثبت نام کلیک کنید

 


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

تهران ، نیاوران ، کاشانک ، خیابان شهید صبوری ( امیر ) ، پلاک 33 | 22292972 و 22812413

نمايش نقشه | نقشه سايت